Zveme vás na jedinečný festival o lásce. Love festival proběhne již po 4. v Plzni. Více informací najdete zde.

Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

PicoBong vibrátor Mahana modrý

Nové

Dvojnásobnou sílu pro nekonečnou rozkoš – přesně to v sobě má jedinečný vibrátor Mahana se dvěma samostatnými motory. Popusťte uzdu své fantazii a nechte se unášet jízdou na opravdu silných vibracích.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 3,20 Kč.


1 600,50 Kč S DPH

-3%

Před 1 650,00 Kč

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Duální vibrátor PicoBong Mahana ve svém svinutém těle do tvaru C skrývá nejedno překvapení. Vše začíná už při prvním dotyku. Sametově hladký silikon objímá koncové části vibrátoru, takže na vás při dotyku vibrátoru nejen na intimních partiích čeká heboučké pohlazení. Střední část z odolného ABS plastu zajišťuje výbornou ohebnost a zároveň pevně drží tvar vibrátoru.

 

Mahana je tahitský výraz pro slunečný den a nositelé tohoto jména v sobě mají vřelost, stejně jako ohnivý temperament. Tuto inspiraci si PicoBong Mahana vzal za svou a díky dvěma motorům z něj vyzařuje hřejivá síla. Tělo vibrátoru je navržené tak, aby zároveň stimulovalo klitoris a vaginální oblast, především bod G. Jeho tvar vás jistě inspiruje k dalším kombinacím.

 

Vibrátor PicoBong Mahana ovládnete levou zadní. Obě koncové části odšroubujte a do každé vložte jednu AAA baterii (není součástí balení). Každá část má svoje vlastní ovládání pro samostatné spuštění vnitřního motoru. Podržením tlačítek plus a mínus, která jsou umístěná ve vyraženém nápisu PicoBong, spouštíte a vypínáte jednotlivé motory a současně jimi přepínáte mezi 12 vibračními režimy. Vodotěsný vibrátor můžete bez obav ponořit až do jendoho metru hloubky.

 

Tipy pro používání: Vibrátor je vhodné před očistit, než jej začnete používat, a poté po každém použití. Můžete jej omýt teplou vodou, silikonové části snesou sterilizaci i vařící vodou. Nejlepší je čištění za pomoci dezinfekce určené pro erotické hračky. Vibrátor nechte úplně vyschnout a uložte jej tak, aby se nedotýkal ostatních erotických hraček. Při delším odložení vyjměte baterie. Aplikace lubrikačního gelu na vodní bázi vám zajistí komfortní zážitek, bez rizika oděrek nebo podráždění.

 

Ke stažení