Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sexperimenty Zobrazit větší

Erotická hra - Sexperimenty

DS007575

Nové

Hra je určena pouze pro dospělé!

Chcete překvapit a potěšit partnera/partnerku něčím zajímavým, něčím co ještě nezná? Je tu nová megaerotická hra pro 2 hráče, při které určitě odhodíte zábrany a začnete sexperimentovat. Zkuste proniknout do tajů dosud nepoznaného.

Více informací

Skladová dostupnost:Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,40 Kč.


269,00 Kč S DPH

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Hrát si, to je výsada vašich dětí? Děti na chvíli pošlete třeba k prarodičům, protože teď budete potřebovat chvilku soukromí. Znáte deskovky jen v podobě tradičního Člověče, nezlob se? Tak zlobit bude rozhodně povoleno! S novou hrou Sexperimenty si užijete hodně zábavy. 

Nebojte se experimentovat 

Určena je pro dva dospělé hráče. Vkradla se do vašeho intimního života rutina a vy toužíte svůj protějšek překvapit něčím novým a neprozkoumaným? Pak na vás čeká jedinečná hra Sexperimenty, která vnese do vaší ložnice mnoho nových podnětů. Pozor, hru je samozřejmě vhodné dohrát do zdárného konce.

Splnění úplně všech úkolů je tak zcela jistě na místě poněkud odložit. Co na vás konkrétně čeká? Zvolit si můžete jednak variantu LIGHT a pro odvážné nabízí deskovka také verzi HARDCORE. Úkoly se dělí na ty vyhrazené dámám a na ty pro pány, což poznáte podle barvy jednotlivých karet. Samozřejmě je v rámci jediné partie lze i zkombinovat. Hře jinak nechybí v zásadě nic, co klasickým hrám, které si pamatujete z dětství: Samotné herní kartičky, hrací plán, dále kostku, figurky a návod v českém a slovenském jazyce. Fantazii už ovšem musíte vložit vlastní, tu balení neobsahuje.

Kladem jsou i zcela snadno pochopitelná pravidla. Jednoduchý herní princip hodu kostkou a posunu figurek po desce vám tak plně umožní se soustředit na samotný smysl hry a užít si erotickou atmosféru. 

Hravost má místo i v ložnici 

V případě, že by vás navíc stále nepřešla chuť si hrát, součástí sady je také SEXESO. Jde o variantu známé hry pexeso, tentokrát je ale určena dospělým. Nejenže se pobavíte, ale možná se i poučíte a obohatíte svůj sexuální život o nové polohy a praktiky.

Díky přítomnosti takzvané sólo karty je navíc zaručeno, že nemůže dojít k remíze. Hra tak může posloužit jako zdroj inspirace, případně také coby součást předehry. Svým pojetím ponechává velký prostor pro fantazii obou zúčastněných. Současně také pomůže účinným způsobem odbourat stud a umožní vám odhalit vaše tajná přání.

Hra má dvě provedení:

LIGHT - lehčí verze určená pro umírněné. Může sloužit i jako skvělá předehra k o to skvělejšímu sexu.

HARD CORE - verze je pro ty odvážnější a riskující

SEXESO - jediné pexeso, která rozhodně nemůže skončit remízou! Originální kartičková hra s nejznámějšími polohami a sexuálními praktikami i s těmi, které možná ještě neznáte, ale brzy si oblíbíte :

  • Obsah balení: oboustranný herní plán (Light + Hard Core), Hrací úkolové karty (2 archy A4), 2 figurky, hrací kostka, Sexeso (2 archy A4), Návod ke hře CZ + SK
  • Rozměry krabice (š v h): 33 x 23 x 3 cm

NENÍ URČENO PRO DĚTI !

Hra je určena pro osoby starší 18ti let !

Obsahuje erotický materiál včetně zobrazení nahých partnerských dvojic při sexu a sexuálních praktikách!