Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Kožený obojek černý s červenou plstí s okem

DS007044

Nové

Elegantní černý obojek s červeným orámováním hned jasně určí, kdo tu má poslouchat. Čisté linie obojku potěší vaše oko, zatímco příjemná plsť samotného nositele.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,20 Kč.


125,00 Kč S DPH

-50%

Před 250,00 Kč

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Je-li váš domácí mazlíček dostatečně poslušný, určitě si zaslouží odměnu. Posilte erotický náboj vašeho vztahu i vzájemné propojení – stačí na způsobný krk připnout pěkný obojek. Kožený obojek černý s červenou plstí s okem jistě vyhoví i těm největším nárokům.

Pevný obojek tvoří dva k sobě připevněné řemínky, užší na širším. Jejich jednotnost spojuje i stejné červené podbarvení, způsobené červenou plstí v podkladu obojku. Ta má nejen estetický efekt. Na dotek je totiž velmi příjemná a ochraňuje citlivou kůži krku, zabraňuje možným oděrkám a zraněním. 

Naopak odolná kůže na povrchu udržuje tvar obojku po dlouhou dobu a propůjčuje mu příslib drsnosti. Kožený obojek černý s červenou plstí s okem je pevně prošitý. Oko ve tvaru D-kroužku zajišťuje, že připnuté vodítko vyvíjí stálý tlak a nijak se neprotáčí. 

K upevnění obojku slouží přezka. Můžete si jej nastavit podle svých potřeb, na délku od 32 do 41 centimetrů. Přezka, stejně jako ostatní kovové součásti obojku, jsou v lesklé stříbrné barvě.

Tyto kožené obojky dělá český výrobce Blackred už několik let. Ruční zpracování zajišťuje nejen kvalitní výrobek, ale také úplný originál v každém obojku. 

Tip pro používání: Obojek není vhodný k zavěšování. Snažte se vyhnout i přílišnému utažení. Pro delší výdrž obojku je dobré jej pravidelně ošetřovat přípravky určenými na péči o kůži. Snažte se, aby se na obojek nedostala voda, jinak ji okamžitě otřete vlhkým hadříkem. Plstěnou stranu můžete jemně vyčistit, s minimálním množstvím vody a bez drsných nástrojů. Po čištění nechte úplně vyschnout. Obojek uložte na místo, kde je stálá teplota, minimální vlhkost a nesvítí sem sluneční paprsky.

Parametry

MateriálKov, Kůže, Textil
Vhodné proZačátečník, Pokročilý, Hravé, Páry, Expert, S/M, Tvrdé SM, Soft SM
Vhodné pro alergiky naSilikon, Lékařský silikon, Gel, PVC, Latex, Plast, Materiály napodobující lidskou pokožku, Koženka, Vinil, Typy dřeva a bylin, Peří
VlastnostiDesign, Ohebné, Snadné nasazování, Vyměkčené, Český výrobek
Šířka5-6 cm
Obvod30 -35 cm, 35 - 40 cm, 40 - 45 cm
PevnostVysoká
ZapínáníPřezka

Příslušenství