Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Erotická hra - Kostky Láska je hra CZ

DS001773

Nové

Jestliže Váš sexuální život zevšedněl, je třeba ho trochu popostrčit. Pořiďte si hrací kostky, která Vám přichystají mnoho krásných zážitků. Stačí jen hodit a řídit se podle

Více informací

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


69,00 Kč S DPH

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Slavný citát „Kostky jsou vrženy“ nyní přichází i do vašich ložnic. A to v podobě dvojice hracích kostek s názvem Láska je hra. Oživte snadno své postelové aktivity.

Hra se založena na zcela jednoduchém základu. Balení obsahuje dvojici hracích kostek. Jedna z nich je popsána činnostmi a druhá vás odkáže na určité místo partnerova těla.

Kostky „Láska je hra“ jsou vyrobeny z fotoluminiscenčních materiálů, tzn. po nasvícení jsou dobře viditelné i ve tmě. Stačí je tedy ponechat krátký čas pod intenzivním světlem a kostky se sami „nabijí“.

Kostky „Lásky je hra“ jsou samozřejmě vynikajícím zpestřením intimních chvilek, které ale mohou pomoci i začínajícím, nebo poněkud stydlivým párům v milostném poznávání jeden druhého.

Jsou také vhodným zpestřením milostného života pro všechny, kteří si tuto zábavnou a sexy hru zakoupí, případně jsou skvělým životabudičem jakékoliv upadající zábavy. Přineste kostky na párty a uvidíte, jaké dělají zázraky. Kostky nezkazí žádnou legraci.

Jak hrát

Doporučujeme hru obohatit dobrým šampaňským a mísou laskomin, romantickou atmosférou, vonnými svíčkami, sexy prádélkem a napuštěnou vanou. Kostky jsou voděvzdorné.

Jednoduše hodíte kostkami a řídíte se „padlými“ úkoly. Jelikož výběr místa a činnosti je zcela náhodný, mohou vzniknout i zcela nečekané situace např. masírovat bříško, šimrat zadeček apod. Případně pokud se chcete s partnerem spravedlivě podělit, můžete každý vrhnout jednou kostkou. V tom případě ponesete kolektivní vinu za „padlé“ úkoly.

Pravidla

Fantazii se meze nekladou. Hra se v podstatě řídí jediným pravidlem: Držet se hozených pokynů. Samozřejmě je přípustná jakákoliv úprava pravidla a jakékoliv variace. Každopádně vám můžeme zaručit, že s kostkami „Láska je hra“ se nikdy nudit nebudete.   

Balení obsahuje

  • 2x hrací kostka s popisky
  • Kopec legrace
  • Chvíle napětí