Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Lyla 2 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion černý

Nové

Lyle II je intimní masážní strojek. Vibrátor z kolekce Insignia Sense Motion. Dárek který potěší. Náš sexshop vám vždy nabízí nejvyšší kvalitu. Luxusní erotické pomůcky, které mají styl.

Více informací

Skladová dostupnost:Tento produkt již není na skladě

By buying this product you can collect up to 42 loyalty points. Your cart will total 42 points that can be converted into a voucher of 8,40 Kč.


4 240,75 Kč S DPH

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Lyla II™ je prémiové masážvajíčko, se kterým si užijete jak při vnější (klitoridální), tak při vnitřní (vaginální) stimulaci. Lyla II™má navíc oproti své předchůdkyni o 50% výkonnější motor a až 3x delší dosah dálkového ovládání (36 metrů). Pouhým nakloněním ovládání v ruce můžete regulovat intenzitu vibrací. Abyste dokonale vnímali pocity, které prožívá váš partner/ka, tak samotné ovládání vibruje ve stejné intenzitě jako masážní strojek (vibrátor). Pro intimní masáž můžete použít i samotné ovládání, kdykoliv si o ni vaše tělo řekne. Masážní strojek i ovládání má sametově jemný povrch z broušeného silikonu, je dokonale tichý, vodotěsný a s luxusním švédským designem. Součástí balení je nabíječka, saténový sáček pro uložení a vzorek lubrikačního zvlhčujícího gelu LELO.

INSIGNIA SenseMotion™ nová řada předmětů pro potěšení INSIGNIA nabízí něco ryze převratného – technologii SenseMotion, se kterou budete mít absolutní kontrolu nad svým masážním strojkem a to díky dálkovému bezdrátovému ovládání, které reaguje na sebemenší pohyb ruky. Abyste věděli, jakou intenzitu vibrací má v daný okamžik masážní strojek partnera/ky, zrcadlí dálkové ovládání jeho přesné vibrace. Díky tomu může ovládání sloužit jako další masážní strojek a záleží jen na vás, zda ho zapojíte do hry.

Ke stažení

manual cz lyla 2 - luxusní vibrá

Manuál Lyla 2 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (202.45k)

manual en lyla 2 - luxusní vibrá

Manuál Lyla 2 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (326.65k)