Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Tiani 3 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion Zobrazit větší

Tiani 3 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion růžový

Nové

Populární vibrátor pro páry a držitel ceny za design RED DOT DESIGN AWARD Tiani™ přichází s dalším vylepšením a o 100% výkonnějším motorem.

Více informací

Skladová dostupnost:Tento produkt již není na skladě

By buying this product you can collect up to 41 loyalty points. Your cart will total 41 points that can be converted into a voucher of 8,20 Kč.


4 146,24 Kč S DPH

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Populární vibrátor pro páry a držitel ceny za design RED DOT DESIGN AWARD Tiani™ přichází s dalším vylepšením a o 100% výkonnějším motorem. Externí část určená ke stimulaci klitorisu je nyní větší a ještě lépe tak bude stimulovat na tom správném místě. Hladké a jemné provedení ze 100% lékařského silikonu vám přinese ty nejlepší zážitky z milování.Masážní strojek i ovládání jsou dokonale tiché a vodotěsný. Součástí balení je nabíječka, saténový sáček pro uložení a vzorek lubrikačního zvlhčujícího gelu LELO.

INSIGNIA SenseMotion™ nová řada předmětů pro potěšení INSIGNIA nabízí něco ryze převratného – technologii SenseMotion, se kterou budete mít absolutní kontrolu nad svým masážním strojkem a to díky dálkovému bezdrátovému ovládání, které reaguje na sebemenší pohyb ruky. Abyste věděli, jakou intenzitu vibrací má v daný okamžik masážní strojek partnera/ky, zrcadlí dálkové ovládání jeho přesné vibrace. Díky tomu může ovládání sloužit jako další masážní strojek a záleží jen na vás, zda ho zapojíte do hry.

Ke stažení

manual cz tiani 3 - luxusní vibr

Manuál Tiani 3 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (202.45k)

manual en tiani 3 - luxusní vibr

Manuál Tiani 3 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (362.87k)