Získejte slevu na nákup!

Přihlašte se k odběru novinek a získejte slevu na svůj první nákup v hodnotě 5%!

Nasledujte nás na Facebooku

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Lelo - Hula Beads - černá

Nové

HULA Beads™ jsou vůbec první dálkově ovládané Venušiny kuličky na světě, které rotují a vibrují současně.  Prostě zcela nové pocity.

Více informací

By buying this product you can collect up to 50 loyalty points. Your cart will total 50 points that can be converted into a voucher of 10,00 Kč.


5 019,08 Kč S DPH

Vyprodáno!

Přidat na seznam přání

Více informací

Prémiové Venušiny kuličky, které rotují a vibrují

HULA Beads™ jsou vůbec první dálkově ovládané Venušiny kuličky na světě, které rotují a vibrují současně. Prostě zcela nové pocity. Vložte pouze rotující kuličku jemně dovnitř a vibrace ucítíte v ultra-citlivé oblasti stydkých pysků a na klitorisu. Nebo vložte dovnitř obě kuličky - horní kulička se bude otáčet proti G-bodu, zatímco dolní kulička poskytuje výkonné vibrace.  HULA Beads™ jsou vybaveny 8 stimulačními programy, každý nastavitelný pomocí bezdrátového dálkového ovládání.Masážní strojek i ovládání má sametově jemný povrch ze silikonu, je dokonale tichý, vodotěsný a s luxusním švédským designem. Součástí balení je nabíječka, saténový sáček pro uložení a vzorek lubrikačního zvlhčujícího gelu LELO.

INSIGNIA SenseMotion™ nová řada předmětů pro potěšení INSIGNIA nabízí něco ryze převratného – technologii SenseMotion, se kterou budete mít absolutní kontrolu nad svým masážním strojkem a to díky dálkovému bezdrátovému ovládání, které reaguje na sebemenší pohyb ruky. Abyste věděli, jakou intenzitu vibrací má v daný okamžik masážní strojek partnera/ky, zrcadlí dálkové ovládání jeho přesné vibrace. Díky tomu může ovládání sloužit jako další masážní strojek a záleží jen na vás, zda ho zapojíte do hry.

Ke stažení

manual cz hula - luxusní vibráto

Manuál Hula - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (202.45k)

manual en hula - luxusní vibráto

Manuál Hula - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo Insignia SenseMotion

Ke stažení (362.87k)